Quote:
Originally Posted by mikesinner
Ya, did that to me as well. I think it's because of my diet though.
|
What are they paying you for that? I did it in Madison, WI in like 2007 or so I think you could go twice a week for 25 dollars a session. So 200 a month if you did it as often as possible

Not bad really if you need the dough!