the reason they're expensive is that cashews really aren't a nut, they are a seed, of the cashew apple. just one nut from each cashew apple. imagine if there was only one sunflower seed per flower.
__________________
I moved my sites to Vacares Hosting. I've saved money, my hair is thicker, lost some weight too! Thanks Sly!
|