|
Just make that stuff at home man. Buying it is hell of expensive. Unless you really like paying around 20.00 or more a pound.
My wife eats that stuff like crazy and so does house guests. I know damn well I could never keep a supply if I had to pay retail for that stuff. Well I could, yet I could also use cash as toilet paper while I am at it.
|