View Single Post
Old 05-23-2004, 05:38 AM  
jas1552
Confirmed User
 
Join Date: May 2002
Location: Land of the free, home of the brave
Posts: 1,462
Quote:
Originally posted by Reak
Who said it wasnt much ?

It was about 50/60 gram
So around $250 per ounce for top quality? That is less than it is here by not by as much as I would have expected. Really good stuff around here cost around $400 an ounce and isn't so easy to find.
jas1552 is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote