Quote:
Originally posted by jact
I just wish I made in a year what Joe pays for his building in rent per month! Wow, almost $4,000!!!! I could actually buy real mac and cheese instead of just licking the empty boxes!!!!!!!!!
|
jact, just do what I do, walk over to the super market and lick the full boxes. they taste much better...
