View Single Post
Old 11-04-2014, 05:19 PM  
L-Pink
working on my tan
 
L-Pink's Avatar
 
Industry Role:
Join Date: Mar 2005
Location: Florida/Kentucky
Posts: 39,151
Kroger supermarket ... 1 pound of hamburger $3.00, a pack of 8 buns $1.00. Why would someone with money problems eat out?
L-Pink is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote