Quote:
Originally Posted by Sly
$20 for one meal for a family of four can be close to $2000 a month in food. Eating out for a family is expensive. Always alarms me when I see a family without a lot of money eating out as a staple of their diet.
|
His $5 price is fiction and doesn't include drinks or tax.
The price for 4 people with drinks is $32 and up depending on where you live.