Thread
:
How to Feed a Family of 6 on $4 a WEEK (video)
View Single Post
10-21-2013, 09:36 PM
L-Pink
working on my tan
Industry Role:
Join Date: Mar 2005
Location: Florida/Kentucky
Posts: 39,151
I immediately noticed the bottles of Pellegrino water in her basket. I drink 2 a day at 1.75 each, I spend $25 a week just on the water???
L-Pink
View Public Profile
Find More Posts by L-Pink