View Single Post
Old 11-23-2010, 01:44 AM  
seoguyzzz
Confirmed User
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 997
Quote:
Originally Posted by Kiopa_Matt View Post
Really?

they probably cost $3/kg to make.
can i know the price of Cashew, Almonds ,Ilhaichi and desi ghee in your country?
__________________
icq:- 563619491


article submissions + directory submissions
seoguyzzz is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote