View Single Post
Old 11-05-2010, 12:30 PM  
bushwacker
Confirmed User
 
Join Date: Jun 2002
Location: so. fla.
Posts: 2,817
Quote:
Originally Posted by candyflip View Post
I buy a few products wholesale and resell them.

One for instance I know costs $4 to make, I buy wholesale for for $8-10 and sell for $16-20.
Does the retailer you by from, also sell the product for $16 - $20?
bushwacker is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote