Thread
:
3.90 for a gallon of milk
View Single Post
08-10-2007, 11:12 AM
Holly
Too lazy to set a custom title
Join Date: Jun 2003
Location: Jesusland
Posts: 10,017
Don't go to Hawaii. A jar of peanut butter is $13. I'm not sure if they're even able to get milk flown in, anymore.
__________________
War National Damn Champions Eagle
Holly
View Public Profile
Visit Holly's homepage!
Find More Posts by Holly